iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Dárkové sady Tomas Bohman

Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

 • Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

  Kód: TPC950410
  EAN: 8595671003907
  Výrobce:Bohman
  Vaše cena bez DPH: 96,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 117,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Bohman Super pad

Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

Použití padů je naopak ideální pro hladké rovné podlahy a to díky účinnosti mytí celým průměrem padu. Dle typu podlahového padu se používají na leštění, běžný úklid, hloubkové čištění nebo k odstraňování starých nátěrů.

Barvy padů: (barvy jsou seřazeny on nejjemnějšího až po nejtvrdší, dle jejich použití)

Bílá – bílý pad se používá pro leštění podlah nebo čištění choulostivých povrchů jako jsou dřevěné nebo laminátové povrchy nebo některé sportovní povrchy
Červená – středně měkký podlahový pad pro údržbové (běžné denní) čistění podlahových ploch, vhodný pro čištění podlahových ploch ošetřených ochrannými vosky, vhodný pro čištění dřevěných podlah a sportovních povrchů. Pro čištění podlah ošetřených podlahovými vosky doporučujeme používat neutrální čisticí prostředky, které nebudou narušovat ochranou vrstvu.
Modrá – vhodný pro spejové čištění. Modrý pad je určený pro běžné mytí podlah i pro odstranění horních vrstev na choulostivých podlahách.
Zelená – středně tvrdý podlahový pad určený běžné mytí podlah. Efektivně odstraňuje nečistoty z různých typů tvrdých podlah. Zelný pad je možné také použít pro odstranění povlaků z horní vrstvy podlahy.
Hnědá – hrubý podlahový pad pro základní nebo hloubkové čištění. Vhodný pro odstranění všech druhý polymerních a akrylových ochranných vrstev. Odstraňuje jak staré tak i zaschlé nečistoty. Vhodný zejména pro čištění podlah se silným znečištěním a k odstraňování starých nátěrů. Hnědý pad je méně abrasivní než černý pad a proto je možné ho použít pro odstraňování vrstev starých nátěrů i na choulostivější podlahách (v případě použití na choulostivějších podlahách je nutné nejprve vyzkoušet na skrytém místě jeho účinky)
Černá – hrubý pad pro hloubkové, ale i základní čištění silně znečištěných podlahových ploch. Vhodný pro odstranění všech druhý polymerních a akrylových ochranných vrstev. Odstraňuje jak staré tak i zaschlé nečistoty. Vhodný zejména pro čištění podlah se silným znečištěním a k odstraňování starých nátěrů Černý podlahový pad je vhodný pro dlouhé a intenzivní čištění podlahových ploch. Ideální pro použití na jednokotoučových podlahových strojích při odstraňování starých nátěrů nebo na automatických podlahových mycích strojích pro hloubkové čištění nebo čištění silně znečištěných podlahových ploch.

Toto jsou základní barvy. Dále jsou ještě jiné barvy, ale většinou už jsou určené na speciální čištění nebo leštění při vysokých otáčkách.

Další druhy padů:

Hi abrasive – vysoce abrasivní pady (dodávané v hnědé nebo černé barvě)
UHS pady – ultra high speed pady (vysokootáčkové pady) – tyto pady jsou určené pro leštění podlah pomocí leštících strojů s otáčkamy vyššími jak 1500 ot./min
Micropady – textilní mikro pady jsou určené pro čištění koberců nebo choulostivých podlah tak jako jsou dřevěné podlahy.
Diamantové pady – každá společnost dodává diamantové pady podle jejich zrnosti respektive podle hrubosti průmyslového diamantu. Základní jsou čtyři druhy podle hrubosti v rozmezí hrubosti korundu 500 a 3000 přičemž 500 je nejhrubší pro drhnutí a 3000 nejjemnější pro leštění. Diamantové pady jsou oproti klasickým padům podstatně dražší avšak jsou používány bez čisticích prostředků.

Pady mají až o 40% lepší účinnost mytí oproti kartáčům. Účinnost mytí jak u kartáčů tak u podlahových mycích padů je dána správnou kombinací čisticího prostředku a podlahového padu nebo kartáče.

Technické parametry

Technické parametry k Bohman Super pad

Rozměry: 255 mm
Rozměr: 10 palců
Barva: modrá

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

K produktu Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

K produktu Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý

K produktu Podlahový super pad Bohman 10" 255mm modrý doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.


Dárkové sady Tomas Bohman