Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Využijte Vaše benefity

Naši významní partneři a výměna odkazů

Významní odběratelé naší úklidové techniky

ZLINER s.r.o. - autobusová doprava

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 40 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se Zliner profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích.
webové stránky partnera: zliner.cz


Partnerské stránky

Portál Praha na Dlani

Mezi naše významné odběratele patří internetový portál Praha na Dlani, informující o aktuálním dění v Praze, obsahuje online průvodce Prahou, přehled pořádaných událostí a akcí v Praze, jakou jsou muzikály, divadelní představení v Praze, akce pro děti a sportovní události. Součástí tohoto portálu je také firemní katalog obsahující firmy v Praze, nebo inzerci zdarma.
webové stránky partnera: www.prahanadlani.cz


Sportovní podlahy Zlín

Naše firma nabízí komplexní služby týkající se výstavby či obnovy venkovních hřišť, sportovišť, tenisových kurtů, atletických i školních areálů. Provádíme i rozsáhlé rekonstrukce školních tělocvičen a sportovních hal. Stavíme obloukové sportovní haly a dvouplášťové nafukovací haly. Realizujeme veškeré indoor i outdoor sportovní povrchy - tartan, akrylátové povrchy, umělé trávníky vč. bezzásypových, odpružené polyuretanové lité podlahy, dřevěné palubové podlahy na roštu, speciální tenisové koberce, umělou antuku a jiné. Zpracováváme projektové dokumentace pro sportovní stavby.


Využijte Vaše benefity