Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný

Čisticí prostředky do vysokotlakých čisticích strojů Black + Decker

Chemie do vysokotlakých strojů.

Díky široké nabídce čisticích prostředků pro vysokotlaké čističe budete mít vždy ten správný produkt pro každý typ povrchu. Každá formulace byla ve skutečnosti navržena speciálně pro konkrétní použití: tímto způsobem můžete důkladně očistit ošetřovanou plochu, aniž byste jakýmkoli způsobem poškodili materiál, ze kterého se skládá. Čističe pro vysokotlaké čističe AR Blue Clean jsou připraveny k použití: praktičnost a snadnost použití jsou vždy zaručeny. Každá z nich je také obohacena o jinou vůni, což ještě více zpříjemňuje čištění a konečný výsledek.

Každý povrch i každá aplikace čistění potřebuje indi- viduální přístup a správnou volbu účinných látek. My ve společnosti Bohman věříme, že individuální přístup a správná volba čisticích prostředků, Vám ušetří nejen peníze, ale také čas strávený při čištění jendotlivých povrchů. Na český a slovenský trh dodáváme kompletní řadu čisticích prostředků předního světového výrobce čerpadel a vysokotlakých čisticích strojů společnosti Annovi Reverberi.

Čisticí prostředky Annovi Reverberi jsou určeny k okamžitému použití a jsou vhodné do vysokotlakých čisticích strojů všech značek.

Čisticí prostředky do vysokotlakých čisticích strojů Black + Decker naleznete na 1 stránkách:

Totální výprodej - slevy a akce na uklidovou techniku a mycí stroje