Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Využijte Vaše benefity

Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní

 • Řada extraktorů prachu ATTIX 44 M / H nastavuje nový standard pro návrh a úroveň vlastností portfolia Nilfisk wet & dry vacuum. S inovačním filtračním systémem, vylepšeným výkonem, robustní konstrukcí a certifikací třídy prachu M / H je tento sortiment vynikajícím řešením pro profesionální zákazníky, kteří hledají spolehlivý stroj s velkou kapacitou pro ochranu zdraví a bezpečnosti pracovníků.

  Kód: 107412182
  EAN: 5711145294739
  Výrobce:Nilfisk
  Vaše cena bez DPH: 21.011,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 25.424,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


  Nákup po telefonu: +420 573 034 718

Popis produktu Nilfisk ATTIX 44-2M IC

Řada extraktorů prachu ATTIX 44 M / H nastavuje nový standard pro návrh a úroveň vlastností portfolia Nilfisk wet & dry vacuum. S inovačním filtračním systémem, vylepšeným výkonem, robustní konstrukcí a certifikací třídy prachu M / H je tento sortiment vynikajícím řešením pro profesionální zákazníky, kteří hledají spolehlivý stroj s velkou kapacitou pro ochranu zdraví a bezpečnosti pracovníků.

Přístroj ATTIX 44 M / H je vybaven větším nasáváním, uzavřeným prachem, automatickým čištěním filtrů a několika dalšími uživatelskými přínosy, které jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky v oblasti stavebnictví a jiných průmyslových odvětví při vybírání většího množství nebezpečného prachu. ATTIX 44 M / H nabízí mimořádnou produktivitu díky automatickému systému čištění filtrů InfiniClean ™.

Systém InfiniClean ™ zajišťuje nepřetržité čištění filtru během provozu pomocí reverzního impulsu průtoku vzduchu, který udržuje sací výkon na vysoké úrovni. Výpadky se významně snižují, protože zásobník lze naplnit bez údržby filtru. Aby se minimalizovalo vystavení prachu během likvidace, je k dispozici několik možností prachových sáčků, které odpovídají specifickým potřebám při použití nebezpečného prachu. Také filtr s dlouhou životností PTFE, který lze umývat, a dvojitý filtr HEPA filtru minimalizují údržbu a snižují celkové náklady na servis. Snímač průtoku s kombinovaným akustickým a LED výstrahou monitoruje filtr a průtok vzduchu, aby zajistil výkon a filtraci na nejvyšší a nejbezpečnější úrovni. Snadná manipulace a uživatelská přívětivost - také pokud jde o přepravu z jednoho pracoviště do druhého - jsou dalšími cennými rysy pro odsávač prachu ATTIX 44 M / H.

Všechny modely nabízejí flexibilní úložná řešení pro nástroje a příslušenství, takže vše, co potřebujete, je po ruce. InfiniClean ™ - Automatický systém čištění filtrů s minimálním ztrátou výkonu PTFE filtr s dlouhou životností s nelepivou membránou a účinností filtrace minimálně 99,9% Push & Clean ™ - Poloautomatický systém čištění filtrů na vybraných modelech. Prach třídy M a H, včetně azbestu Jedinečný roztok s dvojitým filtrem je k dispozici pro třídu H / HEPA - včetně třístupňové filtrace Snímač průtoku s kombinovaným akustickým a LED výstražným signálem 42 litrový kontejner s ocelovými kolečky a robustním nárazníkem. Systém doplňkového systému MultiFit pro maximální flexibilitu práce Flexibilní pryžové pásky, úložná schránka a volitelná rukojeť pro pohodlné ukládání a přepravu Volitelný filtr chlazení motoru, sběrač odpadního vzduchu a filtrační sáček s dlouhou životností

Technické parametry

Technické parametry k Nilfisk ATTIX 44-2M IC

Hmotnost: 16 kg
Délka: 56,5 cm
Šířka: 38,5 cm
Výška: 60,5 cm
Typ hlavního filtru: PTPE třídy M
Délka přívodního kabelu: 7,5 m
Míra průtoku vzduchu: 4500 l/min
Podtlak: 250/25 mBar
Příkon pmax: 1400 W
Příkon piec: 1200 W
Napětí: 230 V
Frekvence: 50-60 Hz
Hlučnost: 60 db
Objem nádoby: 42 l
Filtrační systém: InfiniClean

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 44-2M IC vysavač bezpečnostní doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.


Výprodej - slevy a akce na uklidovou techniku a mycí stroje
Využijte Vaše benefity