iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Dárkové sady Tomas Bohman

Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní

 • Série odsávačů prachu ATTIX 33 M / H nastavuje nový standard pro návrh a úroveň vlastností portfolia Nilfisk wet & dry vacuum. S inovačním filtračním systémem, vylepšeným výkonem, robustní konstrukcí a certifikací třídy prachu M / H je tento sortiment vynikajícím řešením pro profesionální zákazníky, kteří hledají spolehlivý stroj pro ochranu zdraví a bezpečnosti pracovníků.

  Kód: 107412183
  EAN: 5711145315489
  Výrobce:Nilfisk
  Vaše cena bez DPH: 18.807,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 22.757,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Nilfisk ATTIX 33-2H PC

Série odsávačů prachu ATTIX 33 M / H nastavuje nový standard pro návrh a úroveň vlastností portfolia Nilfisk wet & dry vacuum. S inovačním filtračním systémem, vylepšeným výkonem, robustní konstrukcí a certifikací třídy prachu M / H je tento sortiment vynikajícím řešením pro profesionální zákazníky, kteří hledají spolehlivý stroj pro ochranu zdraví a bezpečnosti pracovníků.

Zařízení ATTIX 33 M / H je vybaveno více odsávacím výkonem, uzavřeným prachem, automatickým čištěním filtrů a několika dalšími uživatelskými přínosy. Je navrženo tak, aby splňovalo náročné požadavky stavebních a jiných průmyslových odvětví při vyjímání nebezpečného prachu. ATTIX 33 M / H nabízí mimořádnou produktivitu díky automatickému systému čištění filtrů InfiniClean ™.

Systém InfiniClean ™ zajišťuje nepřetržité čištění filtru během provozu pomocí reverzního impulsu průtoku vzduchu, který udržuje sací výkon na vysoké úrovni. Výpadky se významně snižují, protože zásobník lze naplnit bez údržby filtru. Aby se minimalizovalo vystavení prachu během likvidace, je k dispozici několik možností prachových sáčků, které odpovídají specifickým potřebám při použití nebezpečného prachu. Také filtr s dlouhou životností PTFE, který lze umývat, a dvojitý filtr HEPA filtru minimalizují údržbu a snižují celkové náklady na servis. Snímač průtoku s kombinovaným akustickým a LED výstrahou monitoruje filtr a průtok vzduchu, aby zajistil výkon a filtraci na nejvyšší a nejbezpečnější úrovni. Snadná manipulace a uživatelská přívětivost - také pokud jde o přepravu z jednoho pracoviště do druhého - jsou dalšími cennými rysy pro prachový extraktor ATTIX 33 M / H.

Všechny modely nabízejí flexibilní úložná řešení pro nástroje a příslušenství, takže vše, co potřebujete, je po ruce. InfiniClean ™ - Automatický systém čištění filtrů s minimálním ztrátou výkonu PTFE filtr s dlouhou životností s nelepivou membránou a účinností filtrace minimálně 99,9% Push & Clean ™ - Poloautomatický systém čištění filtrů na vybraných modelech. Prach třídy M a H, včetně azbestu Jedinečný roztok s dvojitým filtrem je k dispozici pro třídu H / HEPA - včetně třístupňové filtrace Snímač průtoku s kombinovaným akustickým a LED výstražným signálem 30litrový kontejner s ocelovými kolečky a robustním nárazníkem. Systém doplňkového systému MultiFit pro maximální flexibilitu práce Flexibilní pryžové pásky, úložná schránka a volitelná rukojeť pro pohodlné ukládání a přepravu Volitelný filtr chlazení motoru, sběrač odpadního vzduchu a filtrační sáček s dlouhou životností

Technické parametry

Technické parametry k Nilfisk ATTIX 33-2H PC

Hmotnost (kg): 14,5 kg
Délka: 56,5 cm
Šířka: 38,5 cm
Výška (cm): 52 cm
Typ hlavního filtru: PTFE/třída H celulózy
Délka přívodního kabelu: 7,5 m
Míra průtoku vzduchu: 4500 l/min
Podtlak (mBar): 250/25 mBar
Příkon pmax: 1400 W
Příkon piec: 1200 W
Napětí (V): 230 V
Frekvence: 50-60 Hz
Hlučnost (db): 60 db
Objem nádoby: 30 l
Filtrační systém: Push & Clean
Značka: Nilfisk

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní

K produktu Nilfisk ATTIX 33-2H PC vysavač bezpečnostní doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.


Dárkové sady Tomas Bohman