iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Dárkové sady Tomas Bohman

Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

 • Průmyslový vysavač Bohman 702 je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Nádoba v nerezové úpravě, výpustní hadice, robustní podvozek a dva sací motory Vám poskytnout ideální výkon pro ruzné aplikace vysávání.

  Kód: BO10100018
  EAN: 8595671007813
  Výrobce:Bohman
  Vaše cena bez DPH: 10.990,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 13.298,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Bohman Bohman 702 SWD

Průmyslový vysavač Bohman 702 je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Nádoba v nerezové úpravě, výpustní hadice, robustní podvozek a dva sací motory Vám poskytnout ideální výkon pro ruzné aplikace vysávání.

Již v základu naleznete bohaté příslušenství tohoto vysavače. Standardní balení vysavače obsahuje:

 • vysavač Bohman 702 SWD
 • kompletní hadici včetně koncovek na obou stranách
 • násadu na vysávání suchých nečistot (prachová hubice)
 • násadu na vysáváná tekutin
 • štěrbinovou násadu
 • prachový kartáč
 • filtrační koš s plovákem a látkovým filtrem

Vysavač je možné vybavit variabilním volitelným příslušenstvím jako je textilní mikro sáček, který Vám zajistí praktické a hygienické vysypávání nečistot z nádoby nebo nylonový filtrační vak, který zajistí zadržení jemných nečistot. Standardním filtrem ve vysavači je bavlněný filtračný vak uchycený na filtračním koši. Nylonovým filtrem zvýšíte jednak účinnost vysávání, ale také zamezíte zachytávání nečistot na bavlněném filtru. Bohman 702 SWD je profesionální průmyslový vysavač a je možné ho volitelně doplnit filtrační sadou "PRO-KIT", která Vám umožní vybavit vysavač omyvatelným filtrem, HEPA filrem nebo kovovým filtrem na hrubé nečistoty. Vysavač Bohman 702 SWD je možné také vybavit pevnou tlačnou sací lištou která se umísťuje na podvozek vysavače z přední strany. 

Vysavač Bohman 702 SWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Dva vysoce výkonné sací motory s dlouhou životrností o jednotlivém výkonu 1000 W jsou zárukou nejlepšího výkonu pro odsávání nečistot.

Vysavač Bohman 702 SWD je vybaven 70 litrovou nádobou v nerezové úpravě, která je usazena na robustním podvozku. V přední části jsou umístěna profesionální otočná kolečka, zádní část je vybavena velkými pojezdovými koly pro snadnou manipulaci. Kovové madlo Vám usnadní práci s vysavačem a zajistí rychlé a jednoduché přesouvání vysavače z místa na místo

Hlava vysavače Bohman 702 SWD je vybavena madlem pro snadné odejmutí hlavy vysavače. Hlava vysavače na nasazena na nádobu a zajištěna odolnými kovovými klipsnami pro snadné otevírání a dlouhou životnost

Vysavač Bohman 702 SWD je kvalitní vysavač s vysokým výkonem odsávání, robustní konstrukcí, kvalitním příslušenstvím již v ceně a rozsáhlým volitelným příslušenství, které z Vašeho vysavače udělá tohoto nejlepšího pomocníka.

 

Technické parametry

Technické parametry k Bohman Bohman 702 SWD

Napětí (V): 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Délka hadice: 2,5 m
Příkon (W): 2000 W
Počet motorů: 2 ks
Délka přívodního kabelu: 7 m
Sací výkon (W): 2000 W
Podtlak (mBar): 200 mBar
Výrobce: Bohman
Průměr příslušenství: 38 mm
Průtok vzduchu (m³/h): 106 m³hod
Kapacita nádoby: 70 l
Provedení nádoby: INOX
Garance nejlepší ceny : ano
Značka: Bohman

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

K produktu Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

K produktu Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

...hodnotící pro Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin neuvedl žádný komentář ke svému hodnocení...

Podobné produkty k Bohman 702 SWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin


Dárkové sady Tomas Bohman