Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Využijte Vaše benefity

Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

 • Průmyslový vysavač Bohman 307 PWD je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot.

  Kód: BO22101307
  EAN: 8595671015535
  Výrobce:Bohman
  Vaše cena bez DPH: 17.490,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 21.163,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


  Nákup po telefonu: +420 573 034 718

Popis produktu Bohman Bohman 307 PWD

Průmyslový vysavač Bohman 307 PWD je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Odolná nádoba z vysoce kvalitního plastu (polypropylen), výpustní hadice, robustní kovový podvozek a tři sací motory Vám poskytnout perfektní výkon pro ruzné aplikace vysávání.  

Již v základu naleznete bohaté příslušenství tohoto vysavače. Standardní balení vysavače obsahuje:

 • vysavač Bohman 307 PWD
 • kompletní hadici včetně koncovek na obou stranách
 • násadu na vysávání suchých nečistot (prachová hubice)
 • násadu na vysáváná tekutin
 • štěrbinovou násadu
 • prachový kartáč
 • filtrační koš s plovákem a látkovým filtrem

Vysavač je možné vybavit variabilním volitelným příslušenstvím jako je textilní mikro sáček, který Vám zajistí praktické a hygienické vysypávání nečistot z nádoby nebo nylonový filtrační vak, který zajistí zadržení jemných nečistot. Standardním filtrem ve vysavači je bavlněný filtračný vak uchycený na filtračním koši. Nylonovým filtrem zvýšíte jednak účinnost vysávání, ale také zamezíte zachytávání nečistot na bavlněném filtru. Bohman 307 PWD je profesionální průmyslový vysavač a je možné ho volitelně doplnit filtrační sadou "PRO-KIT", která Vám umožní vybavit vysavač omyvatelným filtrem, HEPA filrem nebo kovovým filtrem na hrubé nečistoty. Díky možností upevnit do vysavače omyvatelný filtr nebo HEPA filtr z tohoto vysavače uděláte jednodušše extraktor prachu pro vysávání jemného prachu jako je cement nebo prach s broušení sádrokartonu. Vysavač Bohman 307 PWD je možné také vybavit pevnou tlačnou sací lištou která se umísťuje na podvozek vysavače.  Pevná sací lišta upevněná na vysavači Vám usnadní odsávání tekutin nebo prachu na velkých podlahových plochách.

Vysavač Bohman 307 PWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Tři vysoce výkonné sací motory s dlouhou životností o jednotlivém výkonu 1100 W jsou zárukou nejlepšího výkonu pro odsávání nečistot.

Vysavač Bohman 307 PWD je vybaven 107 litrovou nádobou z vysoce odolného polypropylenu, která zaručí odsávání i velkého množství tekutin. Vysavač se usazen na zcela nové robustní a stabilní kovové konstrukci, která Vám díky otočným předním kolům a velkým zadním kolům zajistí vynikající manévrovatelnost. Kovový popdvozek je vhodný do náročného prostředí a bezproblému zvladne i zacházení ve stavebním průmyslu.

Hlava vysavače Bohman 307 PWD je vybavena madlem pro snadné odejmutí hlavy vysavače. Hlava vysavače na nasazena na nádobu a zajištěna odolnými plastovými klipsnami z ABS plastu pro snadné otevírání a dlouhou životnost

Vysavač Bohman 307 PWD je kvalitní průmyslový vysavač s vysokým výkonem odsávání, robustní konstrukcí, kvalitním příslušenstvím již v ceně a rozsáhlým volitelným příslušenství, které z Vašeho vysavače udělá tohoto nejlepšího pomocníka. Vysavač Bohman 307 PWD je velice oblíbený mezi stavebními firmami, v automobilovém průmyslu (servisy), mezi úklidovými firmami, ve zdravotnictví a chemickém průmyslu. PPL nádoba je odolná vůči chemikáliím.

 

Technické parametry

Technické parametry k Bohman Bohman 307 PWD

Napětí: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Délka hadice : 2,5 m
Příkon: 3300 W
Počet motorů: 3 ks
Hmotnost: 30 kg
Délka přívodního kabelu: 8,5 m
Sací motor: 3300 W
Výrobce: Bohman
Průměr příslušenství: 38 mm
Průtok vzduchu : 630 m³hod
Kapacita nádoby: 107 l
Provedení nádoby: PPL
Hlučnost: 76 db
Garance nejlepší ceny : ano

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

K produktu Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

K produktu Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin

...hodnotící pro Bohman 307 PWD - průmyslový vysavač pro vysávání prachu a tekutin neuvedl žádný komentář ke svému hodnocení...


Výprodej - slevy a akce na uklidovou techniku a mycí stroje
Využijte Vaše benefity