Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288

Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS

 • Podlahový mycí stroj Bohman B 4 je určen pro mytí tvrdých podlahových ploch od menších až středně větší podlahové plochy. Bohman B 4 je podalhový mycí stroj, který v jednom kroku podlahu umývá a zároveň odsává. Tím je docíleno perfektního úklidu a zároveň suché podlahy. Bohman B 4 ve verzi GEL je vybaven gelovým, tedy bezúdržbovými bateriemi o kapacite 2 x 12V 105A(C5).

  Kód: BOB0400G
  Výrobce:
  Doporučená cena bez DPH: 98.990,- Kč
  Doporučená cena včetně DPH: 119.778,- Kč
  Akční cena bez DPH: 72.990,- Kč
  Akční cena včetně DPH: 88.318,- Kč

  tento produkt je skladem


  Nákup po telefonu: +420 573 034 718

Popis produktu

Výdrž na jedno nabití je až 4 hodiny (udávaná výdrž se může lišit v závislosti na teplotě, typu povrchu a druhu použití se strojem. Druhem použití je myšleno použití kartáče pro mytí nebo podlahových padů). Díky konstrukčnímu řešení je stroj vybaven baterieme 2 x 12V 105A (C5), které Vám zajistí bezproblémový chod. Stroj je možné na přání vybavit také olověnými (údržbovými, je nutné kontrolovat hladinu elektrolytu a v případě nutnost po nabití stroje dolít destilovanou vodu) bateriemi.

 

Bateriový podlahový mycí stroj Bohman B 4 s odsávání disponuje jako jediný ve své třídě polohovatelným madlem pro ovládání stroje. To oceníte zejména při manipulaci se strojem v menších porstorách, kde je třeba větší manévrovatelnosti. Polohovatelné madle je také ideálním řešením v případě převozu stroje na jiné zakázky. Jednoduše madlo sklopíte a stroj naložíte do kufru Vašeho vozidla. Polohovatelné madlo (ovládací rukojeť) poskytuje také komfort obsluze stroje při manupulaci s ním a každý, kdo tento podlahový mycí stroj používá si může nastavit madlo dle své potřeby, tak aby se mu se strojem pohodlně pracovalo.

 

Bohman B 4 je pohodlný pracant pro každodenní profesionální úklid, je robustní a snadno ovladatelný. Úchvátí Vás jeho snadné ovládání a velmi jednoduchá a nenáročná údržba. Stroj je navíc vybaven žlutými informačními prvky, které upozorňují obsluhu na vyčištění žlutě označených částí po každém úklidu se strojem.

 

Nevíte si rady, který podlahový stroj je pro Vás vhodný? Nemějte obavy, zavolejte nám. My Vám navrhneme optimální řešení, zašleme nabídku, dojedeme zcela zdarma a stroj předvedeme ve Vašich prostorách. Navrhneme nejen stroj, ale i správný čistící prostředek a poradíme s úklidem. Zaškolíme obsluhu pro ovládání a údržbu stroje a budeme se o Vás starat, tak aby úklid byl pro Vás jednodušší.

Technické parametry

Technické parametry k

Pro Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS prozatím nemáme nastaveny žádné technické parametry.

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS

K produktu Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS

K produktu Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS

K produktu Podlahový mycí stroj Bohman 4 B 50 - GNS doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.


Čištění skladů - slevy a akce na uklidovou techniku a mycí stroje