iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný

FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny

 • Přípravek proti pěnění čisticích prostředků. Používá se v případech, kdy vzniká nadměrné množství pěny v nádobě se špinavou vodou v podlahových mycích strojích.

  Kód: 105301642
  EAN: 5715492186891
  Výrobce:Nilfisk
  Vaše cena bez DPH: 1.131,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 1.369,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Nilfisk FOAM STOP SV1 6x1 l

Přípravek proti pěnění čisticích prostředků. Používá se v případech, kdy vzniká nadměrné množství pěny v nádobě se špinavou vodou v podlahových mycích strojích.

Použití: roztok 0,05%
pH: 7

Technické parametry

Technické parametry k Nilfisk FOAM STOP SV1 6x1 l

Pro FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny prozatím nemáme nastaveny žádné technické parametry.

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny

K produktu FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny

K produktu FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny

K produktu FOAM STOP SV1 6x1 l - Kapalný produkt vyztužený aktivními silikonovými sloučeninami. který rychle působí proti nežádoucí tvorbě pěny doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.