iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný

ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny

 • Neutrální ochranný přípravek proti vodnímu kameni pro vysokotlaké čisticí stroje, které pracují v horkovodním režimu nebo se provozují s alkalickými čisticími přípravky.

  Kód: 105301633
  EAN: 5715492186808
  Výrobce:Nilfisk
  Vaše cena bez DPH: 3.217,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 3.893,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Nilfisk ANTI-STONE SV1 25 l

Ochranný přípravek proti vodnímu kameni

Neutrální ochranný přípravek proti vodnímu kameni pro vysokotlaké čisticí stroje, které pracují v horkovodním režimu nebo se provozují s alkalickými čisticími přípravky.

Chrání preventivně před vznikem vodního kamene a šetří tak nákladnou údržbu.

Oblast použití: Vysokotlaké čisticí stroje, bojlery, potrubí, kotle apod.


Dávkování:


Produkt se aplikuje neředěný do příslušného zařízení AntiKalk (zásobník) stroje. V případě měkké vody (do 10° dH) je možné provést ředění v poměru 1 : 2.

Obsah látek: 5-15% fosfonáty, 1-5% polymery, pomocné látky, č. UBA: 0620 0185

Hodnota pH: cca 7,5 (1% roztok),

Produkt se nesmí používat jako inhibitor v zařízeních na vodu, která se má s následně používat jako pitná.

Technické parametry

Technické parametry k Nilfisk ANTI-STONE SV1 25 l

Pro ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny prozatím nemáme nastaveny žádné technické parametry.

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny

K produktu ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny

K produktu ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny

K produktu ANTI-STONE SV1 25 l - Tekutý. neutrální. prostředek. zabraňující vzniku a případně odstraňujících vápenné sloučeniny doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.