iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný

Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů

 • Reklamní digitální LED displej / poster s plochou 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů

  Kód: ISSAP3001
  Výrobce:ibob s.r.o.
  Vaše cena bez DPH: 79.990,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 96.788,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu ibob s.r.o.

Digitální LED panel je moderní způsob, jak prezentovat informace a zaujmout pozornost. LED panely se skládají z mnoha malých LED diod, které mohou být programovány tak, aby vytvářely různé obrázky, animace a texty.

 

Zde jsou některé z výhod digitálních LED panelů:

 

1. Vysoká viditelnost: LED panely jsou velmi jasný a viditelný z dálky. Jsou ideální pro reklamu na místech s vysokou provozovou rychlostí, jako jsou dálnice, nákupní centra a stadiony.

 

2. Flexibilita: LED panely jsou velmi flexibilní a mohou být programovány tak, aby zobrazovaly různé informace, jako jsou časové tabulky, teploty, ceny a další.

 

3. Nízká spotřeba energie: LED panely mají velmi nízkou spotřebu energie ve srovnání s jinými zdroji světla. To znamená, že jsou velmi ekonomické a šetří náklady na energii.

 

4. Dlouhá životnost: LED diody mají dlouhou životnost, což znamená, že LED panely vydrží mnohem déle než jiné zdroje světla. To znamená, že jsou velmi spolehlivé a nevyžadují častou údržbu.

 

5. Vysoká kvalita: LED panely jsou vyráběny s vysokou kvalitou a jsou navrženy tak, aby odolávaly poškození od povětrnostních podmínek a jiných vnějších vlivů.

 

6. Interaktivita: LED panely mohou být programovány tak, aby zobrazovaly interaktivní obsah, jako jsou dotykové obrazovky a senzory pohybu. To umožňuje lidem interagovat s informacemi a zlepšuje zážitek z uživatelského rozhraní.

 

Celkově jsou digitální LED panely velmi efektivní a mohou být použity v mnoha různých aplikacích, jako jsou reklamní kampaně, informační tabule, displeje pro sportovní akce a mnoho dalšího.

Digitální reklamní rozšiřitelný LED PANEL ISSA LED SOLUTIONS 576 mm x 1920 mm s rozlišením 192 x 640 pixelů je ideálním nástrojem pro zviditelnění značky, produktu, obchodu, služeb,... LED panel.

Propojitelný LED velkoplošný displej nabízí moderní alternativu jak zobrazit video obsah. Je výbornou volbou pro podnikání - zobrazování vaší značky, či reklamy. Oproti klasickým tištěným médiím má jasnou výhodu v jeho opakovaném použití. Při změně brandingu či spuštění nové kampaně jednoduše nahrajete nový video či foto obsah do panelu bez nutnosti rezervace na reklamních ploch, či tisku nových propagačních materiálů. LED panel je schopen zobrazovat obrázky, pohybující se obrazy či videa - čím přiláká pozornost zákazníků či partnerů k vašemu podnikání.

LED poster je multifunkčním smart displejem, který je ultra tenký (4,5 cm) a v poměru ke své velikosti i lehký. Panel nemá prakticky žádné okraje, což přidává na jeho designovém vzhledu a provedení. Poskytuje zobrazení ve vysokém rozlišení a jas LED displeje je 3x silnější než jas klasických LCD displejů, čímž dokonale kvalitativně převyšuje LCD postery a bannery. Rámová konstrukce, která drží LED panel je vyrobena z kvalitního hliníku, což zaručuje jeho dlouhou trvanlivost. Na spodní části konstrukce jsou umístěny kolečka díky čemuž je manipulace s ním ještě jednodušší.

Multimediální LED displeje jsou skvělým nástrojem pro reklamy, branding či jako designový doplněk interiéru.

Digitální LED banner samozřejmě nabízí i možnost tzv. Multi-Screen. Znamená to, že nepodporuje jen individuálně přehrávání na jednom panelu, ale je možné vámi zvolený obsah přehrávat na více než 10 LED panelových jednotkách a vytvořit tak obrovský fascinující LED displej. Pro rozlišení 16: 9 "Golden ratio" vám poslouží 6 takových panelů, při zapojení 10 panelů dosáhnete HD LED zážitek, který se jen tak nevidí. LED media panely podporují bezdrátové Wi-fi připojení, LAN vstup, USB a HDMI vstup.

K dispozici je také mobilní aplikace a počítačový software. Zařízení podporuje také funkci Plug and Play - což znamená že po připojení USB / HDMI jednotky okamžitě začne přehrávat soubory na nich umístěny (obrázky videa apod je ale nejprve nutné upravit v software zařízení). Digitální LED media panel je možné umístit i na stěnu, a vytvářet tak různé kreativní formace panelů - jediná limitace je vaše představivost. Jaké má toto zařízení využití? Prakticky ho využijete všude - na prezentacích, v showroomech, obchodních centrech, svatbách, recepcích jako billboardy a mnoho jiného.

 

 

Technické parametry

Technické parametry k ibob s.r.o.

Pro Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů prozatím nemáme nastaveny žádné technické parametry.

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů

K produktu Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů

K produktu Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů

K produktu Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Podobné produkty k Digitální reklamní LED displej 576 mm x 1920 mm a rozlišením 192 x 640 pixelů