iBob Loader
Zákaznická linka:Tel: +420 733 737 288
Váš košík je prázdný
Dárkové sady Tomas Bohman

Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty

 • Nilfisk GD 5 BATTERY EU - s tímto vysavačem se nemusíte starat o dráty a zásuvky. Práce je mnohem jednodušší. Díky své kompaktní a přenosné konstrukci je Nilfisk GD 5 BATTERY efektivní řešení pro odstraňování prachu a nečistot na místech s omezeným prostorem mezi sedadly, stoly a policemi. Vysavač je určen pro kavárny, restaurace, obchody, kina, hlediště a zasedací místnosti, stejně jako pro dopravu.

  Kód: 41600941
  EAN: 5715492200313
  Výrobce:Nilfisk
  Vaše cena bez DPH: 46.349,- Kč
  Vaše cena včetně DPH: 56.083,- Kč

  toto zboží je na objednávku do 7 dnů


Popis produktu Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES)

Nilfisk GD 5 BATTERY EU - s tímto vysavačem získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste svou práci rychleji - a zároveň se nemusíte starat o dráty a zásuvky. Práce je mnohem jednodušší, když můžete nosit vysavač na zadní straně. Díky své kompaktní a přenosné konstrukci je baterie Nilfisk GD 5 efektivní řešení pro odstraňování prachu a nečistot na místech s omezeným prostorem mezi sedadly, stoly a policemi. Vysavač je určen pro kavárny, restaurace, obchody, kina, hlediště a zasedací místnosti, stejně jako pro dopravu. Pokud je nečistota tvrdší než normální, jednoduše zapněte funkci zvýšení, takže extra odsávání zajistí, že je stejně dobře vyčištěno. Všechno probíhá rychlostí, kterou bezdrátové vysavače nemohou odpovídat, a díky nejlepší úrovni akustického tlaku třídy pouze 60 dB (A) je možné dokonce i denní čištění. Dokonalá mobilita vysavače je dále vylepšena dlouhou dobou provozu baterie a krátkým dobou nabíjení, zatímco speciální funkce zvyšuje produktivitu. Pokud přepínáte mezi dvěma 36voltovými lithiovými bateriemi, můžete pracovat bez přerušení (u 2 bateriové varianty). Maximální svoboda a mobilita díky bezdrátovému a ergonomickému designu, který je určen k přepravě na zadní straně Vysoká produktivita s až 60 minutami provozu na plně nabité 36voltové lithiové baterii Maximální doba nabíjení ve třídě pouhých 40 minut vám umožňuje vyčistit bez přerušení pomocí dvou baterií Větší bezpečnost pro hosty, spolupracovníky a uživatele, protože neexistuje žádný kabel,přes který by mohli upadnout Optimální výkon s podporou funkce, která zvyšuje sací výkon a účinnost proti obtížným nečistotám Nízká hladina akustického tlaku pouze 60 dB (A) umožňuje efektivní čištění během dne.

Technické parametry

Technické parametry k Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES)

Příkon (W): 650 W
Napětí (V): 36 V
Délka provozu baterie: 60/30 min
Sací výkon (W): 116 W
Hlučnost (db): 73 db
Hmotnost (kg): 8 kg
Délka: 24 cm
Šířka: 33 cm
Výška (cm): 75,5 cm
Počet filtrů: 2 ks
Objem prachového sáčku: 5 L
Ip třída ochrany: IP20
Značka: Nilfisk

Diskuze a dotazy

Diskuze a dotazy k Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty

K produktu Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Videa a fotografie

Videa k Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty

K produktu Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty namáme žádné video.

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty

K produktu Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty doposud nemáme žádné dotazy ani příspěvky do diskuze.

Podobné produkty k Nilfisk GD 5 BATTERY EU (2 BATTERIES) vysavač na suché nečistoty


Dárkové sady Tomas Bohman